Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

У Професійно-морському ліцеї ХДМА пройшов Тиждень гуманітарних, соціально-економічних дисциплін і фізичного виховання

  Із 27 листопада по 01 грудня 2017 року  в Професійно-морському ліцеї ХДМА пройшовТиждень гуманітарних, соціально-економічних дисциплін та фізичного виховання. У підготовці заходу активну участь взяли викладачі фізичного виховання Стемпковський В. І. та Лихожон М. А.

  Розпочався тематичний тиждень презентацією навчальних предметів «Основи правових знань», «Основи галузевої економіки і підприємництва», «Англійська мова» та «Фізичне виховання».

  Суворий, але захопливий світ професійного спорту відкрився перед учнями на позакласних заходах «Чемпіони нашого міста» й «Відомі спортсмени України». Незабутнє враження на вихованців справила і зустріч з майстром спорту, багаторазовим чемпіоном світу та Європи з гирьового спорту Черепановим Валерієм Івановичем.

  Інтелектуальний захід «Правовий Олімп» з дисципліни «Основи правових знань» пройшов у формі конкурсу між командами юнаків і дівчат. Більш глибокі знання з правознавства продемонстрували дівчата.

  Формуванню комунікативних навичок і творчого мислення сприяло виконання проекту з англійської мови «Моє рідне місто – Херсон», а також екскурсія до Херсонського морського порту, де була проведена ділова гра з використанням професійної термінологічної лексики.

  Найбільш активними учасниками тематичного тижня стали: Всеволод Мазаєв, Станіслав Іваненко (КП–2.2 гр.); Альона Кошкарьова, Любов Костюченко (ОА–2.1 гр.); Ярослав Лебєдєв (ММ–1.2 гр.); Олена Хільман, Юлія Бившева, Світлана Прутяну, Яна Веремеєнко, Вікторія Свиридко (ОББ–1.1 гр.); Андрій Савченко, Дмитро Жук, Олександр Лащевський, Юрій Попов та Роман Фесянов (МЕ–1.1 гр.).