Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

На зустріч із курсантами ХДМА вихованці Олешківського дитячого будинку-інтернату щороку чекають із нетерпінням

  19 грудня 2017 року курсанти Херсонської державної морської академії та Морського коледжу ХДМА відвідали вихованців Олешківського дитячого будинку-інтернату для дітей з обмеженими можливостями. Всі діти цього закладу мають складні форми інвалідності, понад 50% із них – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Та все ж – це не заважає їм щиро зустрічати гостей, впевнено спілкуватися з дорослими, займатися творчістю і просто радіти святам.

  Вихованці дитячого будинку-інтернату підготували зворушливу концертну програму, присвячену дню Святого Миколая. Незважаючи на те, що діти були в інвалідних візках, вони подарували гостям новорічний танок і зачарували всіх щирим і безпосереднім читанням віршів.

  Після завершення святкового концерту курсанти подарували дітям солодощі, фрукти та засоби особистої гігієни, які були придбані на кошти організованої студентською радою академії благодійної акції «Nosmokingday». Та найголовніше – діти отримали море позитивних емоцій, гарний настрій та відчуття справжнього передноворічного дива, яке залишилося з ними аж до наступної зустрічі.