Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти Херсонської державної морської академії – призери Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка

  2 листопада 2017 року в Херсонській державній морській академіївідбувся І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка з нагоди Дня української писемності та мови. У рамках культурно-освітньої програми заходу понад 60 курсантів стали учасниками творчих батлів на кращого читця віршів талановитого поета та на кращого знавця української мови.

  Переможці першого етапу – курсанти ІІ курсу факультету суднової енергетики Владислав Терезман (222 гр.) і Геннадій Кочетов (221 гр.) узяли участь у ІІ етапі конкурсу, який відбувся 14 грудня 2017 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради.

  У мовно-літературному змаганні серед учасників від вищих навчальних закладів ІІІ–IVрівнів акредитації (технічного напряму) наші юнаки гідно представили Херсонську державну морську академію: Владислав Терезман посів ІІ місце, а Геннадій КочетовІІІ місце.

  Курсантів підготували викладачі кафедри гуманітарних дисциплін – доцент Бабишена Мар’яна Ігорівна та асистент Білецька Олександра Олегівна.

  Вітаємо призерів і викладачів із мовно-літературними здобутками й нестримною жагою до перемоги!