Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти ХДМА – делегати Національного студентського форуму

   22–24 грудня 2017 року курсанти факультету судноводіння – в.о. голови студентської ради ХДМА Олександр Сердюк та голова студентського клубу Ігор Дяченко взяли участь у Національному студентському форумі та ХІІ Генеральній асамблеї ГО «Українська асоціація студентів», приуроченим до 25-річчя органів студентського самоврядування.

    Національний студентський форум став найбільшою загальноукраїнською студентською платформою для розгляду чи обговорення питань, пов’язаних із законодавчими пропозиціями у сфері вищої освіти, соціально-економічними проблемами студентства, діяльністю органів студентського самоврядування тощо.

   Під час форуму відбулися зустрічі студентів з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич та директором департаменту вищої освіти МОН Олегом Шаровим, які зазначили, що лідери студентського самоврядування України сьогодні мають усі шанси не лише творити історію, але й впливати на всі політичні процеси нашої країни.

   У рамках форуму було проведено ХІІ Генеральну асамблею Української асоціації студентів, на якій звітували керівні органи Асоціації та визначалися пріоритетні напрями діяльності на 2018 рік.

   Студентська рада Херсонської державної морської академії та її структурних підрозділів є колективним членом Української асоціації студентів і має особистий мандат із правом голосу з усіх питань.