Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти Морського коледжу ХДМА взяли участь у Тижні природничих дисциплін

  Із 11 по15 грудня 2017 року в Морському коледжі Херсонської державної морської академіїпройшов Тиждень природничих дисциплін «Ми за здоровий спосіб життя».

  Різноманітні заходи, що пройшлиза програмою Тижня, були спрямовані на формування професійних, життєвих і здоров’язберігаючих компетентностей. 

  У рамках Тижня голова циклової комісії природничих дисциплін Корх Світлана Вікторівна та курсанти К116 гр. у бібліотеці Морського коледжу ХДМА провели інноваційний позакласний захід з елементами тренінгу «Наркотики. Не дай себе обдурити». Курсанти К116 гр. Володимир Приймак, Євген Івах,Сергій Шахов, Михайло Комкін іМихайло Павлик підготували інформацію про різні групи наркотиків, наслідки їх вживання та необхідність протистояти  згубним звичкам. Учасники заходу взяли участь у креативній техніці «Мозковий штурм» з тем: «Чому люди вживають наркотики?», «Асоціації», «Моє рішення – Ні»; діловій грі«Наслідки»; тренінгу для саморозвитку «Ранковий праймінг» та інтерактивній вправі «Сонце радості». Нестандартні пізнавальні заходи такого формату сприяють формуванню позитивних емоцій, допомагають протистояти шкідливим звичкам та вчать приймати найбільш оптимальні та ефективні рішення.

  Серед курсантів і студентів І курсу було проведено конкурс стіннівок «Ми за здоровий спосіб життя» – про вплив шкідливих звичок на здоров’я людини. Організаторами цього творчого студентського проекту стали викладачі Вольська Алла Григорівна, Лахно Ольга Миколаївна та Синько Оксана Миколаївна.

  У конкурсі соціальної реклами проти тютюнової, алкогольної та наркотичної залежності найкращими було визнано роботи Даниїла Жукова (К311 гр.); Тиграна Геворгяна, Дениса Хоруженка (К313 гр.); студенток Тетяни Данилової таЮлії Медвєдєвої (К413-ОВ гр.).

   Найоригіальнішою було визнано роботу курсанта К311 гр. Данила Простомолотова «Скажемо наркотикам – Ні!».

  Наркотики – це пристрасть, яка не лише руйнує здоров’я, але й може позбавити життя людину будь-якого віку. Таке резюме заходу стало спільним для всіх учасників тижня. А відкритість і щирість у спілкуванні протягом усіх конкурсів допомогли курсантам та студентам зрозуміти найважливіше – у житті є багато причин для справжнього задоволення і радості. Варто просто зробити бодай один крок у цьому напрямку.

  Начальник відділу загальноосвітньої підготовки Морського коледжу ХДМА Олександр Леонідович Пучков зазначив,що для будь-якої людини важливо вміти простояти сумнівним пропозиціям, бо найцінніше для кожного із нас – це наше життя.  

  Та найголовніше, що всі учасники заходу зрозуміли, що для збереження і відновлення здоров’я пасивного очікування – недостатньо.

  Спорт, відмова від шкідливих звичок і здоровий спосіб життя мають і надалі залишатися пріоритетами людини, яка хоче не лише зберегти своє здоров’я, але й життя.