Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

У ХДМА відбулася позачергова конференція курсантського, студентського та учнівського колективів

  Юнаки і дівчата, що здобувають освіту в Херсонській державній морській академії, дуже стурбовані відмовою експертної кадрової комісії Міністерства освіти і науки України очільнику ХДМА, професору Ходаковському Володимиру Федоровичу у можливості взяти участь у виборах ректора на наступний термін. У зв’язку з цим 16 січня 2018 року  вони провели позачергову конференцію курсантського, студентського та учнівського колективів.

  У своїх виступах майбутні фахівці морської справи підкреслили, що академії потрібен керівник, який викликає довіру у співробітників, колег, інвесторів, курсантів та їхніх батьків, який здатний втілювати інноваційні ідеї, сумлінно та якісно управляти академією та її структурними підрозділами, надихати колег і молодь на значні звершення. Наразі, крім Ходаковського В. Ф., іншої кандидатури, яка б відповідала цим вимогам, на думку юнаків і дівчат, немає. Компетентність і універсальність Володимир Федорович доводить багаторічним якісним виконанням професійних обов'язків. У світі знайдеться небагато людей, які б досягли таких значних результатів у справі навчання і виховання молоді та були б настільки відданими служінню суспільству, як професор Ходаковський В. Ф.

  Рішення експертної кадрової комісії МОН України викликає у вихованців ХДМА глибоке занепокоєння, адже зосереджувати увагу на короткотривалій роботі Ходаковського В. Ф. секретарем Херсонського обкому КПРС і при цьому не враховувати його величезний внесок у розвиток освіти, науки та економіки України – є жорстокою несправедливістю.

  «За роки навчання в академії ми впевнилися, що Володимир Федорович дуже порядна людина, – зазначив у своєму виступі в.о. голови студентської ради Сердюк Олександр. – Нам дуже неприємно, що всі його заслуги у сфері освіти та в морській галузі не були враховані при прийнятті цього рішення».

  Голова студентської ради Морського коледжу ХДМА Євген Кудзелько від імені всіх курсантів подякував професору Ходаковському В. Ф. за розуміння потреб вихованців і запевнив його: «Ви завжди можете на нас розраховувати. А ми віримо у те, що нас почує Президент України – і в нашій державі завжди пануватиме справедливість».

  Курсанти, студенти та учні одностайно ухвалили рішення:направити звернення до Президента України Петра Олексійовича Порошенка з проханням дозволити Ходаковському Володимиру Федоровичу взяти участь у чергових виборах ректора Херсонської державної морської академії.