Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Найбільше нагород на IX Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» здобула Херсонська державна морська академія

  Із 24 по 26 жовтня 2017 року вКиївському палаці дітей та юнацтва було проведено дев’яту Міжнародну виставку «Інноватика в сучасній освіті» та IVМіжнародну виставку закордонних навчальних закладів «WorldEdu», організаторами яких виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та компанія «Виставковий світ».

  У рамках цих комплексних освітніх заходів відбулися науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, майстер-класи, де обговорювалися проблеми реформування освіти, удосконалення процесу навчання і виховання, упровадження інформаційних технологій і педагогічних новацій.

  Херсонську державну морську академію представляла делегація у складі: завідувача навчально-методичного відділу Черненко Валентини Володимирівни, фахівця навчально-методичного відділу Марченко Ірини Віталіївни, курсанта 121 гр. факультету судноводіння Дениса Маковія та курсанта 221 гр. факультету суднової енергетики Олександра Грицюка.

  На думку Прем’єр-міністра України Гройсмана В. Б., міжнародні виставки сприяють обміну досвідом і прогресивними ідеями, поширенню інноваційних технологій та активізації творчого пошуку у справі підвищення якості національної освіти.

  За підсумками її роботи Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук України відзначили Херсонську державну морську академію Золотою медаллю у номінації «Інтеграція змісту освіти як світова тенденція розвитку освітніх технологій» за науково-методичну розробку кандидата педагогічних наук, доцента кафедри природничо-наукової підготовки ХДМА Спичак Тетяни Сергіївни.

  Ректора ХДМА Ходаковського Володимира Федоровича було відзначено подякою «За активну організаторську діяльність із упровадження інновацій в оновлення змісту освіти», а Херсонську державну морську академію – дипломом «За активну інноваційну діяльність у підвищенні якості навчально-виховного процесу».