Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

У Морському коледжі ХДМА відзначили День Соборності

  Щороку 22 січня Україна відзначає День Соборності (Проголошення Акту Злуки Української Народної республіки та Західноукраїнської Народної Республіки).

  На честь свята курсанти К-211 та К-212 груп спільно із завідувачем бібліотеки Прокопчук Ганною Іванівною та викладачем-методистом Гаркушею Оленою Володимирівною провели урок державності «Моя ти Україно, нам берегти тебе соборну і єдину».

  Курсанти К-211 групи Денис Баркевич і Микита Кононов запросили присутніх взяти участь в історико-літературній подорожі «Соборність – це символ боротьби за волю і незалежність». Про незліченні жертви, покладені на вівтар української державності нагадали курсанти К-211 групи Володимир Троцько, Микита Кононов і Нікіта Філатов. Їх розповідь доповнив перегляд документального відео 1919 року про Акт Злуки.

  Зворушливі вірші про Україну прочитали курсанти Богдан Черкасов і Влад Крючков. Наприкінці зустрічі пролунала пісня«Україна – це ти».

  «Ми віримо, що територіальна цілісність нашої держави, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною», – підкреслили учасники заходу.