Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

У Морському коледжі Херсонської державної морської академії вшанували героїв Крут

  У бібліотеці Морського коледжу ХДМА  29 січня 2018 року  відбулися заходи, присвячені 100-річчю бою під Крутами.

  Провідний бібліограф Продаєвич Тетяна Миколаївна та бібліотекар Галузинська Ніна Андріївна зробили виставку книжкових і періодичних видань «Під Крутами стояли ми стіною» та дайджест «Поетична пектораль: пам’яті юнакам, загиблим під Крутами».

  Курсанти К-111 та К-112 груп спільно із завідувачем бібліотеки Ганною Іванівною Прокопчук і викладачем Аллою Василівною Ботвинюк підготували та провели музично-поетичну композицію «На Аскольдовій могилі – український цвіт». Курсанти К-112 групи Павло Степанець та Іван Ломанов розповіли присутнім про жертовну любов до рідної землі юнаків, які загинули під Крутами. Вірші, в яких оспівується подвиг загиблих студентів та їх вірність українській національній ідеї, виконали курсанти Михайло Голуб, Максим Кузнєцов (К-111гр.), Сергій Чепрасов та Ілля Сопільник (К-112 гр.).

  Розповіді ведучих, пісні та балади, присвячені трагічним і величним подіям української історії, залишили в серцях слухачів не лише сум, але й віру в щасливе майбутнє держави, яка має таких синів як герої Крут.