Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Відбулися вибори ректора Херсонської державної морської академії

  Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №647-К від 03.11.2017 р. «Про оголошення конкурсів на заміщення посад керівників вищих навчальних закладів» 13 лютого 2018 року  в Херсонській державній морській академії відбулися вибори ректора.

  На цю посаду претендували троє кандидатів: керівник патронатної служби Херсонської державної обласної адміністрації, кандидат технічних наук Тригуб Сергій Миколайович; декан факультету судноводіння ХДМА, доктор педагогічних наук Чернявський Василь Васильович та ректор приватного закладу «Морський інститут післядипломної освіти імені контр-адмірала Ф. Ф. Ушакова»,кандидат технічних наук П’ятаков Едуард Миколайович.

  Організаційний комітет суворо дотримувався вимог Закону України «Про вищу освіту», Методичних рекомендацій щодо виборчої системи та порядку обрання керівника вищого навчального закладу, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 05.12.2014 р. №726 та Положення про порядок проведення виборів ректора Херсонської державної морської академії (09.11.2017 р. протокол №5).

  На виборах були присутні шістнадцять спостерігачів, засоби масової інформації та офіційні представники Міністерства освіти і науки України: в.о. заступника відділу з питань кадрового забезпечення підвідомчих закладів та установ департаменту кадрового забезпечення Кабаченко Марина Олександрівна і головний спеціаліст відділу педагогічної та післядипломної освіти департаменту вищої освіти Лисенко Ігор Едуардович. Онлайн-трансляція на сайті ХДМА тривала з моменту відкриття виборчої дільниці до завершення підрахунку голосів. Участь у процедурі взяли 529 із 545 виборців.

  Упевнену перемогу одержав Чернявський В. В., який набрав 398 голосів виборців (73,03%).

  Під час зустрічі зі співробітниками та курсантами напередодні виборів Василь Васильович зазначив: «Я стояв біля витоків створення Херсонської державної морської академії, безпосередньо брав участь у розробці стратегії її розвитку і планую продовжити роботу зі збереження комплексу надбань і досягнень колективів академії, коледжу та ліцею».

  Перемога Чернявського Василя Васильовича – це не просто довіра виборців, а й свідомий вибір кожного для збереження і подальшого розвитку нашого навчального закладу під керівництвом нового очільника.