Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Запровадження смарт-технологій в освітній процес у Морському коледжі ХДМА

  Викладачі природничих дисциплін Морського коледжу ХДМА 8 лютого 2018 року  на базі лабораторії інноваційних технологій провели засідання циклової комісії, де розглядали особливості смарт-навчання.

  Таке навчання потребує відповідного технічного забезпечення – SMARTBoard, що знаходиться в лабораторії інноваційних технологій академії.

  Можливості роботи зі SMARTBoardта використання 3Dмоделей у викладанні хімії продемонструвала голова циклової комісії Корх Світлана Вікторівна. Вона звернула увагу присутніх на варіанти застосування мультимедійних сервісів та їх поєднання з традиційними презентаціями. Використання такої моделі викладання підвищує інтерес курсантів до навчання, дослідницької діяльності та розвиває критичне мислення.

  Завідувач кафедри інноваційних технологій та ТЗН ХДМА Волошинов Сергій Анатолійович закликав викладачів оволодівати сучасними сервісами роботи на електронній платформі академії для якісного формування компетентностей морських фахівців.

  Викладач біології Попова Галина Вікторівна розповіла, як можна використовувати елементи гейміфікації в освіті. Своїми надбаннями на прикладі варіантів оновлених тестових завдань в електронному курсі на платформі Moodle поділилася викладач англійської мови Юрженко Альона Юріївна.

  Викладачі циклової комісії природничих дисциплін завдяки роботі на електронній платформі Moodle теж постійно підвищують якість викладання.

  Учасники зустрічі погодилися, що сформувати компетентності ХХІ століття у майбутніх морських фахівців можливо тільки за умови використання сучасних освітніх технологій.