Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти та працівники МК ХДМА взяли участь у Всеукраїнському проекті з нагоди Всесвітнього дня гідності

  Гідність людини – найвища соціальна цінність, зафіксована не лише в Конституції України, а й у міжнародному праві більшості держав світу.

  Для привернення уваги до цього важливого невід’ємного права кожної людини щороку понад 60 країн відзначають Усесвітній день гідності.

  До одного із наймасштабніших світових проектів постійно долучається і Україна.

  2017 року у всеукраїнських заходах з нагоди Всесвітнього дня гідності взяли участь понад 400 навчальних закладів нашої країни, серед яких і Морський коледж Херсонської державної морської академії.

  Почуття власної гідності й повага до гідності інших людей – актуальні морально-етичні категорії сьогодення.

  Не стоїть осторонь цих глобальних проблем і Херсонська державна морська академія.

  Сертифікати учасників проекту Global Dignity Day Ukraine отримали завідувач бібліотеки МК ХДМА Прокопчук Ганна Іванівна, заступник завідувача загальноосвітнього відділення Чагайда Оксана Олександрівна, курсанти Дмитро Ковбаса, Олексій Кравченко, Шаміль Михайлов, Аристарх Папков, Олександр Пролазов та Андрій Пушенко.

 Пам’ятаймо, що кожен із нас – це особистість, яка заслуговує на повагу, але в той же час має із повагою ставитися до іншої людини!