Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти Херсонської державної морської академії – учасники фестивалю «Молода Україна»

  У Палаці молоді і студентів м. Херсона 28 березня 2018 року відбувся ІІ відбірковий тур VIIIобласного фестивалю студентської творчості «Молода Україна».

  Самобутні аматорські колективи та сольні виконавці з усієї Херсонщини порадували глядачів своїми виступами в жанрах хореографічного й вокального мистецтва, поетичної та театральної творчості.

  Херсонську державну морську академію представляли вокально-інструментальний ансамбль «Екіпаж» із солістами у складі Ірини Нестерової (126 гр.), Акіма Курилова (221 гр.) і Андрія Заболотного (114 гр.); музичний виконавець Костянтин Железняк (123 гр.), а також хореографічний гурт «ХДМА Production».

  Курсанти Морського коледжу ХДМА Тетяна Данилова та Дмитро Ковбаса виступили з вокальними номерами, а Дмитро Чихунін виконав соло на саксофоні.

  У залі панувала атмосфера творчого натхнення, нестримної енергії, музики й свята. Глядачі насолоджувалися неймовірними виступами, а учасники конкурсу, запалюючи на небосхилі свої зірочки, дарували всім оточуючим радість, усмішки і гарний настрій.

  Адміністрація та Студентська рада Херсонської державної морської академії висловлюють щиру подяку нашим талановитим курсантам і художнім керівникам Тендітній Анастасії Володимирівні, Гробовій Ірині Олександрівні, Юрченку Андрію Сергійовичу та культорганізатору МК ХДМА Даниловій Олені Миколаївні.

  Фінал конкурсу й Гала-концерт відбудуться у квітні 2018 року в Палаці молоді і студентів Херсонської обласної Ради.

  Бажаємо курсантам перемоги та нових творчих звершень!