Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Херсонська обласна студентська акція «Молодь за здоровий спосіб життя»

  Курсанти Херсонської державної морської академії 29 березня 2018 року  взяли участь у квесті «Молодь за здоровий спосіб життя», що проходив на базі Херсонського державного університету.

  Гру організував Департамент освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації та Студентська рада при ХОДА в рамках однойменної обласної студентської акції. Захід мав на меті попередження шкідливих звичок у молоді, популяризацію культури здоров’я і знань безпеки життєдіяльності серед учнівської та студентської молоді.

  Херсонську державну морську академію представляли курсанти І курсу факультету судноводіння Максим Трушин, Дмитро Видин, Микита Коробко, Філіп Зенков, Анастасія Максимець, Ілля Руснак та Олександр Стрілець. Гравці упевнено впоралися із завданнями на кмітливість, спритність і витривалість. Команда ХДМА посіла в квесті ІІ місце, поступившись перемогою лише представникам ХНТУ. А от у конкурсі селфі рівних нашим курсантам не було.

  Вітаємо призерів із вдалим виступом і бажаємо наснаги та нових творчих звершень!