Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти Херсонської державної морської академії – переможці дебатного турніру серед ВНЗ

  У Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара 1 квітня 2018 року  відбувся перший дебатний турнір серед студентів вищих навчальних закладів м. Херсона.

  Захід організувала Херсонська молодіжна ініціативна група «Кип’яток» у партнерстві з благодійною організацією «Фонд громади міста Херсон «Захист»» за підтримки експертів Програми розвитку ООН і Управління молоді та спорту Херсонської міської ради.

  Херсонську державну морську академію представляли на турнірі Анастасія Максимець (112 гр.), Ілля Руснак (112 гр.), Владислав Німовець (113 гр.) і Валентин Консевич (113 гр.).

  В інтелектуальній грі за перемогу змагалося дванадцять команд. Протягом трьох відбіркових турів вони обговорювали роль жінки у політиці, ефективність діяльності екологічних організацій та загрозу існування недемократичних режимів у світі. Фіналісти взяли участь в обговоренні проблем, пов’язаних із еміграційними процесами в Україні.

  Перемогу в турнірі здобули курсанти ХДМА Анастасія Максимець та Ілля Руснак, які поділилися своїми враженнями та емоціями з телеглядачами 3 квітня 2018 року в прямому ефірі ТРК «Скіфія».

  У форматі таких заходів молодь здобуває безцінний досвід публічних виступів, опановує ораторське мистецтво, та найголовніше – вчиться свідомо формувати чітку громадянську позицію.

  Вітаємо переможців і бажаємо їм нових цікавих інтелектуальних поєдинків!