Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Гральні автомати – небезпечна залежність для людини будь-якого віку!

  Хоча в Україні є чинним Закон «Про заборону ігрового бізнесу», це не означає, що він зник раз і назавжди. Насправді ж відбулася лише зміна назви цих місць, а ігрові автомати з вулиць перекочували під прикриття так званих інтерактивних клубів. Херсонщина не виняток. Отож, у кожної молодої людини є усі шанси потрапити на гачок ігроманії і захворіти на одну з найпоширеніших та найпідступніших хвороб сучасності – лудоманію. Набута пристрасть до гри майже не лікується. Це як сильнодіючий наркотик, залежності від якого позбутися надзвичайно складно.

  Особливу тривогу викликає той факт, що понад 50 відсотків постійних клієнтів ігрових клубів – молодь. Вони по декілька годин на день просиджують у цих сумнівних закладах і просаджують батьківські гроші або ж узагалі – вкрадені. Що змушує їх до цього? Хто ризикує стати залежним від азартних ігор? На ці та інші запитання курсанти отримали відповіді під час спільної кураторської години «Ігрова залежність», яка була проведена 28 березня 2018 року  в актовій залі ХДМА. У цьому заході взяли участь курсанти І–ІІ курсів академії. Проводила кураторську годину практичний психолог відділу виховної роботи ХДМА Соцька Марія Володимирівна.

  Курсанти отримали інформацію про причини виникнення ігрової залежності, стадії її розвитку, шкідливість впливу на життя людей і їхню свідомість.

  Учасники дізналися про ознаки, за якими можна визначити наявність залежності у себе або своїх друзів, отримали рекомендації про те, як їй запобігти та як допомогти знайомим позбутися примарних ілюзій щодо азартних ігор.

  Кураторська година виявилася цікавою і корисною. Всі учасники заходу зрозуміли найважливіше – ніколи не слід втрачати відчуття реальності!