Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсант МК ХДМА Семен Лапонов – призер обласної олімпіади з математики

  На базі Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету 22 березня 2018 року  був проведений ІІ (обласний) етап IX Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів-першокурсників ЗВО І–ІІ рівнів акредитації.

  Олімпіада – це не просто традиція вищих і середніх навчальних закладів. Для організаторів заходу – це можливість підтримати обдаровану молодь, а для студентів та учнів – це нагода чесно позмагатися й піднятися на новий інтелектуальний рівень.

  Морський коледж Херсонської державної морської академії на другому етапі олімпіади представляв курсант Семен Лапонов (К-111 гр.).

  Завдяки наполегливій праці та цілеспрямованості Семен посів ІІ призове місце. Підготувала учасника викладач математики Яцейко Галина Володимирівна.

  Вітаємо призера та бажаємо йому нових цікавих математичних турнірів!