Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

До ХДМА прибула група аудиторів Європейського агентства з морської безпеки (EMSA)

  До Херсонської державної морської академії 12 квітня 2018 року з метою  перевірки відповідності системи освіти, підготовки, медичних стандартів та дипломування моряків вимогамSTCW прибула група аудиторів Європейського агентства з морської безпеки (EMSA), до складу якої увійшли Хевія Родригес Антоніо (голова комісія)  та Анджей Батікі.

  Аудитори прибули у супроводі: Кудлінського Сергія Петровича – в.о. начальника Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків, Лавриненка Володимира Юліановича – провідного фахівця групи євроінтеграції міжнародного відділу ДУ «Держгідрографія», Моргуненка Сергія Олександровича – заступника завідувача відділу управління якістю Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків та Кондаловського  Віктора Францевича – головного спеціаліста Відділу державного контролю та нагляду за безпекою на водному транспорті Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки.

  EMSA проводить плановий аудит української системи освіти на предмет виконання вимог Директиви 2008/106/ЕС та Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року з поправками (STCW).

  Колектив Херсонської державної морської академії  докладатиме максимум зусиль, щоб гідно представити систему підготовки фахівців у найстарішому морському навчальному закладі України.