Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Візит представників компаній «ALP Maritime Services B.V.» та «Марлоу Навігейшн Україна» до ХДМА

10–11 квітня 2018 року Херсонську державну морську академію відвідали почесні гості фінансовий директор компанії «ALPMaritimeServicesB.VАр`єн де Геус, начальник оперативного відділу компанії «ALP Maritime Services B.V.» Кеєс де Грааф, заступник директора по крюїнгу компанії «Марлоу Навігейшн Україна» Колосов Ігор Володимирович та оператор групи F8 компанії «Марлоу Навігейшн Україна» Ніколаєва Яна Валеріївна.

  Представники потужних підприємств морської індустрії оглянули навчально-тренажерну базу ХДМА й ХМСТЦ, обговорили з адміністрацією академії питання співробітництва та розглянули можливості покращення підготовки курсантів і студентів за курсами Міжнародної конвенції про підготовку, дипломування моряків та несення вахти (ПДНВ). Після відвідування лекційних і практичних занять із різних навчальних дисциплін гості поспілкувалися з викладачами факультету судноводіння.

  Херсонська державна морська академія, створивши разом із компаніями-партнерами унікальну новітню навчально-тренажерну базу, що відповідає всім сучасним міжнародним вимогам, продовжує успішно реалізовувати освітню концепцію інтегрованого навчання.

  Гості високо оцінили якість освітніх послуг, що надаються у нашому навчальному закладі. Вони подякували керівництву академії за гостинність та висловили упевненість, що співпраця провідних судноплавних і крюїнгових компаній із ХДМА буде довготривалою та плідною.