Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти Херсонської державної морської академії – учасники презентації Української асоціації студентів

10 квітня 2018 рокуу приміщенні першого в м. Херсоні креативного простору HUBWAYвідбулася презентація Української асоціації студентів (УАС). Студентська рада Херсонської державної морської академії та її структурних підрозділів з грудня 2017 року є колективним членом даної асоціації, що активно бере участь у всіх її заходах.

  Презентацію відвідали представники студентського самоврядування академії: голова студентської ради факультету судноводіння Олександр Сердюк (121 гр.) і член студентського клубу Владислав Німовець (113 гр.).

  Головним спікером заходу виступила віце-президент УАС Людмила Лук’янова. Вона розповіла присутнім про найбільшу спілку студентів Ураїни, яка має представництво на міжнародному рівні, план заходів УАС, а також про найпростіші інструменти, за допомогою яких молодь може впливати на зміни у важливих сферах суспільного життя.

  У ході зустрічі учасники долучилися до глобального молодіжного форуму, який проходив за сприяння U-ReportUkraine і дозволив не лише промоніторити думку молоді щодо важливих суспільних питань, а й дав змогу дізнатися про можливості участі студентів у проектах національного та міжнародного рівнів.