Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

У Херсонській державній морській академії проведена благодійна акція для допомоги дітям-сиротам

18 квітня 2018 року  в Херсонській державній морській академії за ініціативи курсантів та студентів була проведена ще одна благодійна акція по збору коштів для придбання спортивного інвентарю дітям-сиротам загальноосвітньої школи-інтернату I–IIIступенів ім. Т. Г. Шевченка Херсонської обласної ради.

  Долучилися до заходу і викладачі та працівники нашого навчального закладу. З подарунками і гарним настроєм поспішали курсанти ХДМАСтаніслав Жорняк (116 гр.), Руслан Ібрагімов (124 гр.), Віктор Демашкант (222 гр.), В’ячеслав Козловець (222 гр.), Олександр Поліщук (222 гр.) та Пауло Чернов (222 гр.) до вихованців інтернату.

  З непідробною радістю й з дитячою цікавістю розглядали школярі новенький універсальний проектор, щасливо стискаючи в руках ще пахучі шкіряні футбольні м’ячі. А далі на дітей чекав ще один приємний сюрприз. Курсанти не лише привезли подарунки, а й організували змагання з човникового бігу, стрибків у довжину, метання гранати, підтягування, рукоходу, перетягування канату та зіграли у товариський матч з футболу.

  Активну участь в організації заходу взяли курсанти, члени спортивного клубу Херсонської державної морської академії та голова спортивного клубу Богданова Аліна Олегівна.

  Дякуємо курсантам, які, незважаючи на власне життя, особисті захоплення й купу справ, знаходять час і бажання, щоб поділитися радістю, добром і теплотою своєї душі з чужими дітками.