Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Профспілковий комітет ХДМА організував незабутню подорож для співробітників академії до м. Одеси

22 квітня 2018 року профспілковий комітет Херсонської державної морської академії організував поїздку для співробітників нашого навчального закладу до м. Одеси.

  У комфортабельних автобусах та в дружній невимушеній атмосфері дорослі перетворювалися на щасливих дітлахів, які з нетерпінням чекають нових пригод і справжніх див.

  Одеса вразила відразу. Колоритне багатонаціональне місто гумору миттєво захопило всіх у вир своєї нестримної енергії, шаленого ритму та незліченної кількості гостей.

  А далі культурна програма. Спочатку Одеська кіностудія художніх фільмів. Ми блукали знімальними павільйонами, ловили кожне слово екскурсовода й мріяли, що, можливо, і в нас колись буде свій український Голівуд.

  Не менш цікавою та захопливою стала пішохідна екскурсія містом. Знаменита Дерибасівська вулиця, романтичний Приморський бульвар, унікальні Потьомкінські сходи. найбільший морський порт… Усього не перерахувати. У такі моменти забуваєш про час, втому, буденні клопоти.

  Натомлені, але переповнені новими враженнями й емоціями поспішали всі до найгарнішого та найстарішого театру Одеси й України на перегляд балету-феєрії Петра Чайковського «Спляча красуня». Одеський національний академічний театр опери і балету вразив вишуканим екстер’єром і розкішним внутрішнім оздобленням. Та навіть найтихіші розмови й вигуки захоплення стихають, коли на сцені розпочинається справжнє диво із музики й танцю. Захоплено спостерігали всі за кожним рухом балерин, щоб не заплутатися у тонкому мереживі високого мистецтва.

  Закінчилося казкове шоу, а всі ще довго перебували у полоні дивовижної музики Чайковського та магічної гри акторів.

  За такий яскравий і незабутній відпочинок щиро дякуємо організаторам заходу та особисто Голові профспілкового комітету ХДМА Лісовому Сергію Юрійовичу.