Загальна інформація

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти ХДМА взяли участь у змаганнях з легкої атлетики в залік комплексної спартакіади

18 квітня 2018 року на стадіоні «Спартак» відбулися змагання з легкої атлетики в залік комплексної спартакіади Херсонської державної морської академії. У програмі були наступні види змагань: біг на 100 м, 200 м, 400 м та стрибки у довжину з розбігу.

Із легкоатлетичного бігу на дистанції 100 м І місце виборов курсант Микита Бриль (123 гр.), ІІ місце – курсант Олександр Луцько (115 гр.), ІІІ місце – курсант Ігор Шайда (116 гр.).

На дистанції 200 м І місце посів курсант Микита Бриль (123 гр.), ІІ місце – курсант Олексій Калюжний (126 гр.), ІІІ місце – курсант Ігор Шайда (116 гр.).

На дистанції 400 м курсант Олег Озовський (116гр.) здобув І місце, курсант Ярослав Кузьома (115 гр.) – ІІ місце, курсант Роман Шепель (211 гр.) – ІІІ місце.

У змаганнях зі стрибків наші курсанти теж посіли всі призові місця. В’ячеслав Козловець (222 гр.) – І місце, Антон Бурда (221 гр.) – ІІ місце, Максим Начовний (116 гр.) – ІІІ місце.

Організували та провели змагання доцент кафедри фізичного виховання Гузар Віктор Миколайович і старший викладач кафедри фізичного виховання Свирида Валерій Степанович.

Вітаємо переможців та призерів змагань і бажаємо у будь-якій життєвій ситуації бути переможцями й ніколи не втрачати спортивного азарту!