Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти Херсонської державної морської академії взяли участь у фестивалі «Молода хвиля»

  У рамках обласної програми «Молодь Херсонщини» 3 травня 2018 року  відбувся гала-концерт 58-го творчого регіонального фестивалю «Молода хвиля».

  На свято завітали: голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, директор Департаменту освіти, науки та молоді Євген Криницький, ректор Поморської академії у місті Слупськ (Польща) Збігнєв Осадовський, керівники області й представники громадських організацій.

  Андрій Гордєєв побажав учасникам заходу, щоб фестиваль став для них трампліном для виступів на великих українських сценах і пообіцяв створювати належні умови для творчої самореалізації молоді.

  Участь у фестивалі, що тривав із 27 квітня по 3 травня 2018 року, взяли понад півтори тисячі студентів і учнів Херсонщини, які змагалися у вокальному, хореографічному, драматичному конкурсах та конкурсі «Фристайл».

  Херсонську державну морську академію представляли курсант Костянтин Железняк (123 гр.) і хореографічний гурт «ХДМА Production». Глядачі зустрічали талановитих вихованців нашого закладу гучними оплесками.

  Херсонська державна морська академія була відзначена дипломом лауреата фестивалю «Молода хвиля».

  Бажаємо учасникам фестивалю оптимізму, бадьорості та блискучих перемог!