Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Тиждень охорони праці в Херсонській державній морській академії

  У ХДМА та її структурних підрозділах із 23 по 27 квітня 2018 року  було проведено тематичний тиждень, присвячений Всесвітньому дню охорони праці.

  Протягом тижня фахівці юридичного відділу та відділу охорони праці консультували співробітників академії щодо нормативно-правових вимог у сфері охорони праці, проводили бесіди про збереження життя і здоров’я в процесі трудової діяльності й зменшення ризиків виникнення нещасних випадків.

  У Морському коледжі та Професійно-морському ліцеї ХДМА були проведені класні години й відкриті заняття під девізом «Захищене та здорове покоління». Виставка книг та періодичних видань, присвячена Дню охорони праці, експонувалася у бібліотеці ХДМА. Відділ охорони праці та профспілковий комітет провели спільну нараду, на якій обговорювалися соціально-трудові пільги працівників академії.

  За сумлінне ставлення до виконання вимог нормативно-правових актів з охорони праці відзначено грамотою завідувача лабораторії кафедри ЕСЕ та ЗА ХДМА Суботіна О. В. й оголошено подяки фахівцю навчально-методичного відділу ХДМА Євдокімовій А. А., лаборанту судномеханічного відділення МК ХДМА Чернецькому А. М., майстру виробничого навчання ПМЛ ХДМА Воропанову Т. О. та викладачу дисципліни СЕУ ПМЛ ХДМА Моргунову В. Д.

   Право кожного на належні й безпечні умови праці гарантоване Конституцією, але запорукою попередження нещасних випадків під час навчально-виховного процесу та виробничої діяльності є неухильне дотримання вимог з охорони праці.