Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

У ХДМА проведено тематичний захід з питань ВІЛ/СНІДу для студентів-іноземців

  30 травня 2018 року спеціалісти психологічної служби відділу виховної роботи ХДМА і фахівці сектору по роботі з іноземними громадянами та особами без громадянства навчального відділупровели профілактичний захід «Молодь проти СНІДу». У ньому взяли участь іноземні студенти І та ІІ курсів, які навчаються на факультетах судноводіння і суднової енергетики та слухачі підготовчого відділення академії.

  Учасники зустрічі мали можливість ознайомитися з важливою інформацією, що стосується ВІЛ/СНІДу. Також студенти переглянули тематичне відео «Я знаю свій статус» та міжнародну соціальну рекламу «Я ВІЛ-інфікований. Обійми мене!».

  Юнаки активно дискутували щодо власного здоров’я, обговорювали різні шляхи профілактики інфекції, висловлювали свої думки з приводу основних причин поширення ВІЛ/СНІДу у світі.

  Після закінчення дискусії учасники заходу долучилися до чайної церемонії, під час якої обговорили шляхи формування культури міжособистісних стосунків, толерантності, самостійності та відповідальності студентів-іноземців, необхідних їм для реалізації навчальних і життєвих цілей в українському чи будь-якому іншому соціумі.