Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Про все цікаве на планеті читай в журналі і газеті!

  У Морському коледжі ХДМА 23 травня 2018 року  відзначили День науки і День працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження. Захід організували завідувач бібліотеки Прокопчук Ганна Іванівна та завідувач лабораторії Чагайда Оксана Олександрівна.

  Бібліограф Мосейченко Ірина Всеволодівна підготувала експозицію навчально-методичних і фахових періодичних видань, а також інформаційну добірку для організації змістовного дозвілля. Співробітники книгозбірні Гороховська Інна Григорівна та Продаєвич Тетяна Миколаївна провели інтерактивний огляд «Хвилина цікавих публікацій: мотиваційні публікації англійською мовою, орієнтовані на кар’єрний успіх» за сторінками газети «Морська правда».

  У фойє навчального корпусу №4 відбулася презентація нового видання бібліотеки МК ХДМА «Календар знаменних дат на 2018–2019 навчальний рік». Зацікавили викладачів і курсантів виставка-досьє«Публікації викладачів Морського коледжу ХДМА у періодичних науково-методичних виданнях», ретро-виставка «Гортаємо старі підшивки» й експозиція «Яскраві будні бібліотеки» – про заходи бібліотеки на сторінках інформаційних бюлетенів і газети «Вісник ХДМА».

  Організатори заходу презентували колективу Морського коледжу Херсонської державної морської академії періодичні видання, які є у фонді бібліотеки.