Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Викладач Херсонської державної морської академії отримав іменну державну стипендію

  Доцент кафедри суднових енергетичних установок, кандидат технічних наук Богдан Юрій Олександрович – один із найперспективніших молодих науковців Херсонської державної морської академії і усієї Херсонщини.

  Сьогодні він має більше п’ятдесяти науково-методичних робіт і три патенти на винаходи. Два роки тому Юрій Олександрович захистив кандидатську дисертацію з технічної теплофізики та промислової теплоенергетики. Сфера інтересів науковця досить широка: інновації в судновій енергетиці, термодинамічні й газодинамічні процеси у двигунах внутрішнього згоряння, комбінована генерація енергії, ексергетичний аналіз, теплообмін тощо.

  Приємно, що самовіддана творча праця нашого співробітника отримала визнання на державному рівні. Постановою президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 23 травня 2018 року №3 Богдану Юрію Олександровичу призначено стипендію Кабінету Міністрів України для молодих учених.

  Вітаємо Юрія Олександровича з науковими досягненнями та визнанням і бажаємо творчого натхнення, невтомного прагнення до пізнання та втілення найсміливіших планів!