Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти Херсонської державної морської академії взяли участь у Всеукраїнському забігу «Зелена миля»

1 червня 2018 року за ініціативи Міністерства освіти і науки України, Національного олімпійського комітету України, Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» та Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України одночасно в усіх регіонах України на центральних вулицях міст і селищ, у паркових зонах і на стадіонах відбувся Всеукраїнський забіг «Зелена миля».

  Акцію на підтримку здорового способу життя та збереження довкілля підтримали студенти усіх закладів вищої освіти, технікумів (коледжів) і вищих професійних училищ обласних центрів.

  Курсанти Херсонської державної морської академії та Морського коледжу ХДМА теж взяли участь у загальнонаціональному спортивному забігу.

  Проведення масових спортивних заходів і залучення до цього молоді сприяє популяризації фізичної культури та спорту і є передумовою формування здорового майбутнього нашої нації.

  Після завершення легкоатлетичного забігу всіх учасників нагородили дипломами Національного олімпійського комітету України за підписом президента НОК Бубки Сергія Назаровича.

  Участь курсантів у заході організували голова спортивного клубу ХДМА Богданова Аліна Олегівна, керівник фізичного виховання МК ХДМА Крамінський Андрій Іванович, викладачі фізичного виховання МК ХДМА Кравченко Микола Федорович та Бондар Денис Валерійович.