Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсант МК ХДМА Володимир Гусаров – учасник Міжнародного фестивалю «Зірковий грамофон талантів 2018»

  У Львові з 4 по 7 травня 2018 року  за підтримки Міністерства освіти і науки України відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс культури та мистецтва «Зірковий грамофон талантів 2018».

  Курсант Морського коледжу ХДМА Володимир Гусаров (К-311 гр.) у складі хореографічного ансамблю «Сонечко» став учасником конкурсної програми у жанрі «Хореографія».

  Володимир професійно займається танцями шість років. Для нього сцена – це можливість за допомогою художнього образу передавати іншим людям свої емоції, думки та почуття.

  Саме хореографічна композиція талановитого херсонського гурту вразила і львів’ян, і гостей конкурсу.

  За яскравий та незабутній виступ колектив ансамблю «Сонечко» був нагороджений дипломом лауреата першої премії у номінації «Народна стилізація». Приємно, що курсанти Херсонської державної морської академії прагнуть не лише опанувати фах морського спеціаліста, а й усебічно творчо розвиватися.

  Бажаємо Володимиру успішної професійної кар‘єри та творчої самореалізації у житті!