Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

У Херсонській державній морській академії відбулася конференція трудового колективу

   У Херсонській державній морській академії 5 червня 2018 року відбулася чергова Конференція трудового колективу. На збори, крім представників структурних підрозділів закладу, прийшли почесні гості: заступник голови ПРМТУ, голова профспілки робітників Херсонського морського порту, член наглядової ради ХДМА Тернавський Валерій Васильович та редактор газети «БІЗНЕС Херсон», голова Херсонської обласної організації роботодавців Руденко Микола Федорович.

  Делегати конференції затвердили колективний договір на 2018–2023 роки та визначилися щодо складу комісії по трудових спорах. Перший проректор ХДМА, професор Куликова Лілія Борисівна проінформувала колектив про наслідки роботи комісії зі службового розслідування щодо перевірки обставин, викладених у листі-зверненні директора ТОВ «Інформаційна агенція «Таврія Ньюс» Стремоусова К. С. до крюїнгової компанії «Marlow Navigation» від 23.04.2018 р.

   Комісія, до складу якої ввійшли представники всіх структурних підрозділів і напрямів роботи в закладі, прийняли рішення, що звинувачення на адресу керівництва ХДМА безпідставні.

  Підтримали рішення комісії у своїх виступах голова студентської ради ХДМА Валерій Одінцов, декан факультету суднової енергетики, к.т.н. Білоусов Є. В., заступник декана факультету судноводіння, к.іст.н. Нагрибельний Я. А. та інші співробітники академії.

  Про результати незалежного журналістського розслідування повідомив учасникам заходу редактор газети «БІЗНЕС Херсон» Руденко М. Ф.

  Колектив ХДМА та її структурних підрозділів вирішив проінформувати Раду директорів компанії «Marlow Navigation», правоохоронні органи України у Херсонській області та Національну спілку журналістів України про результати службового розслідування, звернувши увагу на невідповідність дій Стремоусова К. С. пункту 9 Кодексу етики українського журналіста.

  Враховуючи, що у своїх виступах Стремоусов К. С. повторює одні й ті ж непідтверджені факти, співробітники та вихованці ХДМА більше не розглядатимуть його заяв, а всі зусилля спрямують на реалізацію освітньої програми Міністерства освіти і науки України та упровадження нових наукових проектів.