Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

У ХДМА відбулася звітно-виборна конференція первинної профспілкової організації академії

  У Херсонській державній морській академії 5 червня 2018 року  відбулася звітно-виборна конференція первинної профспілкової організації за участю заступника голови ПРМТУ, голови профкому Херсонського морського порту Тернавського Валерія Васильовича.

  Збори відкрив голова ППО, начальник відділу заочного та дистанційного навчання Лісовой Сергій Юрійович. Він звітував про роботу профспілкового комітету за період із 5 червня 2013 року по 5 червня 2018 року. Про діяльність ревізійної комісії доповів заступник голови цієї комісії Страмнов Анатолій Васильович.

  Профспілковий комітет ХДМА завжди пильнує інтереси співробітників і вихованців академії, тому учасники конференції висловили вдячність керівнику профкому за увагу і турботу.

  Після обговорення звітів відбулися вибори голови первинної профспілкової організації та членів профспілкового комітету і ревізійної комісії на наступні п’ять років.

  Учасники конференції прийняли одностайне рішення, що первинну профспілкову організацію до 2023 року очолюватиме Лісовой Сергій Юрійович, який зарекомендував себе як досвідчений керівник, талановитий організатор, відповідальна та чуйна людина.