Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Загальнодержавний День відкритих дверей закладів вищої освіти України

  На базі Херсонського державного університету 1 червня 2018 року  відбувся Загальнодержавний День відкритих дверей закладів вищої освіти зі спрощеним порядком вступу для випускників із тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей та Криму. Захід відвідали заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Балонь, перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юсуф Куркчі та в.о. директора Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Світлана Кретович.

  На освітній форум прибули делегації ЗВО з майже всіх регіонів України. Херсонську державну морську академію на загальнодержавному заході представляли ректор Чернявський В. В., керівник центру «Крим–Україна» Марченко І. В., провідний фахівець навчально-методичного відділу Досенко М. С. та курсанти Едем Еміров (116 гр.), Мємєт Ібрагімов (311гр.) і Денис Маковій (121гр.).

  Громадянам із тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей та Криму, які бажають навчатися у вищих начальних закладах України за кошти державного замовлення, необхідно приїхати до освітнього центру «Крим–Україна» до 20 липня (для вступу на навчання за кошти фізичних осіб – до 28 вересня), заповнити освітню декларацію, скласти вступні екзамени з української мови, історії України та профільного предмету.

  На період вступної кампанії абітурієнти будуть забезпечені місцем у гуртожитку, а після завершення навчання всі студенти отримають дипломи державного зразка.