Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Студенти МК ХДМА взяли участь в Обласному конкурсі фахової майстерності «Токар – 2018»

  30 травня 2018 року на базі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету серед здобувачів фахової передвищої та професійно-технічної освіти закладів Херсонської області відбувся ІІ етап Обласного конкурсу фахової майстерності «Токар – 2018». Організаторами конкурсу виступили Об’єднання організацій роботодавців Херсонщини, Департамент освіти, науки та молоді ХОДА, Рада директорів навчальних закладів фахової передвищої освіти Херсонської області та інші.

  Морський коледж Херсонської державної морської академії на заході представляли студенти групи К433-ОВ суднобудівного відділення Іван Убоженко й Роман Цепенюк. Підготували та супроводжували студентів голова циклової комісії дисциплін обслуговування верстатів із програмним управлінням і робототехнічних комплексів, викладач МК ХДМА Курилко Ігор Олександрович і завідувач лабораторії «Комплексна лабораторія будови й обслуговування верстатів із програмним управлінням і робототехнічних комплексів» Самохін Борис Володимирович.

  У І турі майбутні фахівці з токарної справи виконували тестові завдання на ПК з використанням «LMS Moodle» для перевірки теоретичних знань з базових дисциплін професійно-практичної підготовки.

  У ІІ турі учасники виготовляли деталі із заданими параметрами на токарно-гвинторізних верстатах 16К20 та 1К62, щоб продемонструвати свої практичні навички й уміння з обраного фаху.

  Голова об'єднання організацій роботодавців Херсонщини Олійник Олександр Анатолійович нагородив переможців обласного конкурсу дипломами та пам’ятними подарунками, а всіх учасників – сертифікатами на працевлаштування в ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» з доплатою у розмірі 1000 грн. до основної заробітної плати упродовж року та сувенірами. Колектив Морського коледжу Херсонської державної морської академії отримав подяку від голови Херсонської обласної державної адміністрації Гордєєва Андрія Анатолійовича за популяризацію робітничої професії «Токар» серед учнівської молоді та використання інноваційних освітніх технологій у процесі підготовки кваліфікованих робітників для промисловості Херсонської області й України в цілому.