Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти ХДМА – срібні призери обласних студентських спортивних ігор

  Збірні команди Херсонської державної морської академії протягом 2017–2018 навчального року брали активну участь у змаганнях за Програмою обласних студентських спортивних ігор серед закладів вищої освіти ІІІ–IVрівнів акредитації.

  Курсанти та студенти ХДМА здобули велику кількість нагород і неодноразово підіймалися на п’єдестал. Свої досягнення наші спортсмени продемонстрували у різних видах спорту: І місце у змаганнях із легкоатлетичного кросу та легкої атлетики, ІІ місце у змаганнях із настільного тенісу й пляжного волейболу, ІІІ місце з шахів і баскетболу тощо.

  У рамках обласних студентських спортивних ігор за 2017–2018 н.р. курсанти академії вибороли друге підсумкове загальнокомандне місце, поступившись лише команді Херсонського державного університету.

  Херсонське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України відзначило високий організаційний рівень, інтегральну підготовку й активну участь Херсонської державної морської академії в обласних студентських спортивних іграх.

  Перемоги та нагороди наших юнаків – це не лише самореалізація молоді й імідж навчального закладу. Це ще й свідчення того, що українська нація сильна духом і самодостатня, а значить, заслуговує на визнання й почесне місце на всеукраїнській та світовій спортивних аренах.