Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Золотий призер чемпіонату України з веслування на байдарках Зарубін Олександр – гордість академії

  Дуже часто трапляється, що після вступу до закладу вищої освіти, юнаки та дівчата залишають професійний спорт. Не всім вдається поєднати  його з навчанням, тим паче, коли потрібно не тільки вчитися, а й дотримуватися  відповідних положень і правил морського навчального закладу. Під силу це лише наполегливим, завзятим і цілеспрямованим.

  Саме таким і є курсант Морського коледжу ХДМА Зарубін Олександр – капітан збірної команди України з веслування на байдарках.

   17–23 травня 2018 року в м. Дніпро відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное, на якому Олександр виборов 4 золоті медалі. Завдяки такому високому результату наш курсант увійшов до збірної команди України й буде представляти нашу країну  на чемпіонаті Європи та світу в 2018-му році.

  Розповісти про себе та свої плани на майбутнє Олександр прийшов зі своїм тренером Кірсановим Сергієм Федоровичем, срібним призером ХХІVОлімпійських ігор у Сеулі (1988 р.)дворазовим чемпіоном світу, заслуженим майстром спорту з веслування на байдарках.

  Ми пишаємося тим, що наші курсанти, здобуваючи цікавий, але складний фах морського спеціаліста, знаходять час і бажання для реалізації  своїх мрій і захоплень.

  Бажаємо Олександру блискуче виступити на європейському та світовому чемпіонатах і поповнити свій арсенал нагород олімпійським золотом!