Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Іноземні студенти відвідали Херсонський обласний художній музей імені О.О. Шовкуненка

20 червня 2018 року іноземні студенти І курсу Херсонської державної морської академії відвідали обласний художній музей імені О. О. Шовкуненка, де разом із вихованцями пришкільного оздоровчого табору НВК ХОР «Школа гуманітарної праці» взяли участь у бінарному англо-українському музейному уроці.

         Школярі із нетерпінням чекали на незвичайних гостей із далеких країн. Для них вони підготували цікаві історико-художні повідомлення, і чи не вперше у житті спробували «по-справжньому» поспілкуватися англійською мовою.

         Студенти-іноземці з цікавістю оглянули виставку декоративно-ужиткового мистецтва, унікальну колекцію художніх полотен українських класиків і найціннішу експозицію музею, присвячену іконам та предметам церковної старовини.

На завершення зустрічі діти подарували гостям пам’ятні подарунки, а курсант Ібрагімов Ібрагім з радістю зіграв на роялі свої улюблені музичні твори.

         Завідувач сектору по роботі з іноземними студентами та особами без громадянства Галаган Олена Ярославівна разом зі своїми колегами допомагає іноземним студентам адаптуватися у новому для них  соціально-культурному середовищі, пізнати багатовікові традиції  українського народу та відкрити дивовижний і неповторний світ  українського художнього мистецтва.

         Нас, людей, дуже багато на планеті. Ми маємо різні мову, віросповідання, традиції, культуру і навіть колір шкіри. Та найголовніше те, що, незважаючи на всі ці відмінності, ми прагнемо до миру, добра і краси.