Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Переможці брейн-рингу на європейську тематику – курсанти Херсонської державної морської академії

  22 червня 2018 року в рамках візиту делегації Представництва Європейського Союзу в Україні у Херсонському державному університеті було проведено брейн-ринг на європейську тематику.

  В інтерактивному заході взяли участь п’ять команд закладів вищої освіти м. Херсона, серед яких і Херсонська державна морська академія.

  Віртуальні конкурси на тему Європейського Союзу стають все більш популярними в нашій країні і щороку все більше молоді бере участь у цікавих і пізнавальних інтелектуальних іграх.

  Студенти – найбільш активна та мобільна частина українського суспільства. Саме вони у найближчому майбутньому візьмуть на себе відповідальність не лише за свою долю, а й за долю нашої держави, тому їхня обізнаність із Європейським Союзом і відносинами між Україною та ЄС має стратегічно важливе значення.  

  Водночас інтелектуальний конкурс – це змагання, в якому гравці мають можливість продемонструвати ерудицію, логіку, швидкість реакції та прагнення до перемоги. Тобто, це боротьба, чесна, відкрита й наполеглива.

  Цього року переможцями брейн-рингу на європейську тематику стали курсанти Херсонської державної морської академії.

  Майбутні моряки вразили журі аналітичним мисленням, командною грою і глибокою обізнаністю з історією Європи, її політичним, економічним та культурним життям.

  Вітаємо наших переможців і бажаємо, щоб у житті їм підкорялися не лише інтелектуальні вершини, а й професійні!