Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

У Херсонській державній морській академії відбулася зустріч випускників 1958 року

3 липня 2018 року в  Херсонській державній морській академії зібралися випускники Херсонського судномеханічного технікуму ім. адмірала Ф. Ушакова, які 60 років тому отримали свої дипломи спеціаліста. Відтоді минуло 60 років.

  Час швидкоплинний, він щодня вносить корективи в людське життя. Та саме з часом і з’являється бажання побачити друзів юності й пройти коридорами рідного навчального закладу. Та нині це вже не технікум, а потужний заклад вищої освіти – Херсонська державна морська академія.

  У супроводі завідувача лабораторії «Електронні тренажери» Ляшенка Валерія Георгійовича гості з цікавістю оглянули найсучаснішу навчально-тренажерну базу академії та Херсонський морський спеціалізований тренажерний центр при ХДМА. Потім випускники завітали до музею академії. З трепетом і хвилюванням слухали вони розповідь про нелегкий шлях розвитку академії, масштабні перетворення й упроваджені новітні технології, якими на сьогодні може пишатися наш навчальний заклад.

  У книзі відгуків музею морської освіти України з’явилися нові сторінки незабутніх вражень від наших гостей.

  Зустріч випускників – це завжди свято, оскільки є можливість поспілкуватися з друзями юності, згадати цікаві історії й ніби знову повернутися у легкокрилі та безтурботні студентські роки.

  Час змінює суспільство, людей. І тільки спогади про навчальний заклад залишаються незмінною частинкою життя кожної людини.