Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Херсонську державну морську академію відвідала делегація з Нантонського коледжу судноплавства КНР

3 липня 2018 року Херсонську державну морську академію відвідала делегація з Нантонського коледжу судноплавства Китайської Народної Республікиз метою налагодження наукового співробітництва між навчальними закладами, підготовки наукових кадрів та впровадження новітніх досягнень науки в освітню й практичну діяльність.

  Делегацію зустріли ректор ХДМА, доктор педагогічних наук, доцент Чернявський Василь Васильович; перший проректор ХДМА, професор Куликова Лілія Борисівна та проректор з науково-педагогічної роботи ХДМА, кандидат технічних наук Бень Андрій Павлович.

  До складу іноземної делегації увійшли: проректорНантонського коледжу судноплавстваШи Чжубінь, віце-декан факультету транспортної інженерії Лі Цзінь, декан факультету гуманітарних та мистецьких наук Лю Ган, віце-декан факультету суднобудування Лун Цзіньцзюнь, керівник відділу з питань технологійСюй Ян, вчитель відділу інформаційного менеджментуЛі Шанкан. Також у рамках візиту до академії прибули проректор з НПР Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова Рижков Олександр Сергійович і керівник навчально-наукового центру з євроінтеграції Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова Рижков Ростислав Сергійович.

  Учасники делегації обговорили проведення спільних освітніх заходів і створення наукових проектів, висловили свої думки щодо співпраці у сфері науки та врегулювання фінансових механізмів.

  Гості ознайомилися із навчально-тренажерною базою ХДМА та висловили задоволення умовами, які створені в закладі для підготовки спеціалістів морської індустрії.

  З метою налагодження науково-технічної співпраці між Херсонською державною морською академією, Нантонським коледжем судноплавства та ТОВ «Українсько-китайський центр Шовкового шляху» було підписано меморандум про взаєморозуміння для встановлення освітнього й наукового співробітництва.

  Херсонська державна морська академія продовжує розвивати освітні та наукові зв’язки з представниками наукового світу Китайської Народної Республіки.