Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Представники ХДМА – учасники тренінгу «Зниження дискримінації на робочому місці шляхом профілактики ВІЛ, стресу й гендерно зумовленого насильства»

  11–12 липня 2018 року в рамках спільного проекту Профспілки робітників морського транспорту України та Міжнародної організації праці відбувся тренінг для фахівців морської галузі «Зниження дискримінації на робочому місці шляхом профілактики ВІЛ, стресу й гендерно зумовленого насильства». У заході взяли участь представники профспілкових організацій  Херсона, Ізмаїла, Білгород-Дністровського, Чорноморська та інших міст України.

  Від Херсонської державної морської академії у проекті взяли участь т.в.о. начальника відділу виховної роботи Осадча Інна Іванівна, художній керівник студентського клубу ХДМА Тендітна Анастасія Володимирівна, курсанти-старшокурсники академії та коледжу Артем Кравчук і Роман Бійчук.

  Тренер профілактичної програми у сфері здоров’я на робочому місці Ксенія Лепеха та координатор проекту МОП з питань ВІЛ/СНІДу в Україні Лариса Савчук ознайомили предстаників профспілкових організацій із сучасним станом проблеми ВІЛ/СНІДу в Україні та світі.

  Учасники тренінгу обговорили ряд актуальних питань, що стосуються ризиків ВІЛ-інфікування, методів захисту від небезпечного вірусу й толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих людей.

  Найбільш важливим аспектом організації навчальної програми стало формування навичок роботи з групою, надання рекомендацій та інструментів для розробки й упровадження профілактичних заходів на робочих місцях.

  Наприкінці заходу перший заступник голови ПРМТУ Григорюк Олег Ігорович звернув увагу присутніх на важливість і необхідність проведення подібних тренінгів з метою надання вичерпної інформації щодо проблеми ВІЛ/СНІДу, щляхів попередження поширення ВІЛ-інфекції та формування в оточуючих доброзичливого ставлення до ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД людей.