Курсантський екіпаж  Херсонської державної морської академії

Курсантський екіпаж Херсонської державної морської академії

  Станом на 01 жовтня 2018 року кількість вільних місць в гуртожитку «Екіпаж» складає 27 - для курсантів Морського коледжу та 4 – для іноземних студентів. Вартість проживання для курсантів Херсонської державної морської академії, які навчаються за кошти державного бюджету складає 260,00 грн./міс., для курсантів Морського коледжу – 196, 00 грн./міс.; для курсантів ХДМА та МК ХДМА, які навчаються за кошти фізичних і юридичних осіб – 420,00 грн./міс.; для іноземних студентів – 640,00 грн./місяць.

  Приміщення гуртожитку №2, який розташований за адресою м. Херсон, просп. Ушакова, 42 підготовлено для проведення ремонтних робіт. Вартість проживання для студентів та учнів, які навчаються за кошти державного бюджету складає 250,00 грн./міс., для студентів та учнів, які навчаються за кошти фізичних і юридичних осіб – 370,00 грн./міс.


  Курсантський екіпаж Херсонської державної морської академії (далі - ХДМА) призначений для проживання на період навчання іногородніх курсантів, а також дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності в них іншого місця проживання, і абітурієнтів на час вступної кампанії.

  Курсантський екіпаж ХДМА знаходиться за адресою: м.Херсон, вул.40 років Жовтня, 25, і включає в себе п'ятиповерховий житловий корпус, а також навчальний корпус, банно-пральний комплекс, спортивний майданчик.


  На першому поверсі житлового корпусу розташовані бібліотека, читальний зал, кімната студентського самоврядування, музична кімната, кімната зберігання особистих речей, буфет і продуктовий магазин. На другому, третьому, четвертому та п'ятому поверхах розташовуються курсантські роти, де проживають курсанти в сучасно обладнаних кубриках на 2-3 людини. Забезпечено доступ до Internet.

  Курсанти, які проживають в екіпажі, дотримуються розпорядку дня, несуть чергово-вахтову службу на кожному поверсі і підпорядковуються командиру роти, а також виконують всі правила Положення про курсантський екіпаж.

  На території внутрішнього двору знаходиться медико - санітарна частина, яка працює цілодобово.

  Курсанти, які проживають в екіпажі, забезпечені триразовим харчуванням в їдальні, яка знаходиться на території екіпажу.