Зустріч із Сергієм Квітом у ХДМА

Зустріч із Сергієм Квітом у ХДМА

Зустріч із головою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Сергієм Квітом у ХДМА

   У Херсонській державній морській академії 26 лютого 2020 року відбулася зустріч із головою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Сергієм Квітом, на яку прибуло більше трьохсот гарантів освітніх програм і відповідальних за акредитацію закладів вищої освіти регіону.

  Під час заходу особи, залучені до розробки та вдосконалення освітніх програм, отримали консультацію щодо етапів та особливостей акредитаційного процесу.

  Голова Національного агентства Сергій Квіт обговорив з освітянами нову парадигму якості освіти, зокрема питання університетської автономії, зміцнення зв’язку вищої освіти з ринком праці, залучення студентів як повноцінних партнерів до процесу забезпечення якості вищої освіти тощо.

  Після зустрічі з гарантами освітніх програм Сергій Квіт оглянув навчально-тренажерну базу Херсонської державної морської академії, відвідав Музей морської освіти України ХДМА і поспілкувався з командуванням закладу.

  27 лютого 2020 року відбулася робоча зустріч керівників ЗВО Херсонської та Миколаївської областей із керівником НАЗЯВО. Темою наради була стратегія розвитку вищої освіти в Україні та шляхи забезпечення якості сучасного університету.

  Після наради очільники ЗВО ознайомилися з навчально-тренажерною базою ХДМА і переглянули матеріали книжково-журнальної виставки, яку підготували до заходу співробітники бібліотеки академії, а Сергій Квіт відповів на запитання журналістів щодо державної політики у сфері забезпечення якості вищої освіти. Голова НАЗЯВО наголосив на необхідності активної співпраці ЗВО з Агентством та запевнив у готовності надавати університетам всебічну допомогу.