Бібліотека

Співробітники

Подопрігорова Ганна Вікторівна

директор бібліотеки

Закінчила Харківський державний інститут культури, Київський державний інститут туризму та екскурсій. Працювала в Херсонській обласній науковій державній бібліотеці ім. О. Гончара, Херсонській обласній науковій медичній бібліотеці і Херсонському академічному ліцеї при ХДУ. Має звання "Провідний бібліотекар-бібліограф вищої категорії".


Галузинська Ніна Андріївна

бібліотекар 

Працівник читального залу філії № 1. Закінчила Харківський державний університет ім. Горького в 1976 році, за фахом - географ, викладач географії. З 1991 року працює у бібліотеці ХМК (з 2011 року - бібліотеці ХДМА).


Гороховська Інна Григорівна

бібліотекар 

Працівник читального залу основної бібліотеки. Після закінчення в 1983 році Херсонського педагогічного інституту ім. Крупської працювала вчителем російської мови та літератури. З 1995 року працює в бібліотеці ХМК (з 2011 року - бібліотеці ХДМА).


Круглицька Віола Олександрівна

бібліотекар II категорії

У 2003 році закінчила Херсонське професійно-технічне училище № 12 за спеціальністю оператор ЕОМ. З 2004 року почала працювати в бібліотеці ХМК (з 2007 року - бібліотеці ВНЗ «ХМК ХДМІ»). З 2007 року - студентка заочного відділення Миколаївської філії Київського університету культури і мистецтва (спеціальність «Бібліотечна справа, документознавство, бібліографія»).


Кирієнко Ірина Олександрівна

бібліотекар 

Працівник абонемента основної бібліотеки. У 1982 р. закінчила Херсонський державний педагогічний інститут ім. Крупської, працювала вчителем. З 2006 року працює в бібліотеці ХМК (з 2011 року - бібліотеці ХДМА).


Мосейченко Ірина Всеволодівна

бібліограф

Працівник філії № 1. У 1976 році закінчила Херсонське культурно-освітнє училище (заочно). З 1971 року працює бібліотекарем у Херсонському морехідному училищі ім. П. П. Шмідта, з 1984 року - завідувач бібліотекою училища. З 2005 року - бібліотекар, з 2006 року - провідний бібліограф бібліотеки ХМК (з 2011 року - ХДМА).


Москалець Валентина Петрівна

бібліотекар

Закінчила Херсонський державний педагогічний університет за спеціальністю російська мова та література. Систематично обмінюється інформацією з питань, що входять до її компетенції, з керівництвом та працівниками бібліотеки. Отримує від керівництва бібліотеки матеріали нормативно-правового та організаційно-методичного змісту, опрацьовує відповідні документи.


Писанець Лідія Миколаївна

бібліотекар 

Працівник філії № 1. У 1978 році закінчила геолого-географічний факультет Одеського державного університету ім. І.І.Мечникова. Працювала бібліотекарем в Ізмаїльської ЦБС ім. Котляревського, викладачем географії. З 2011 року - працює в бібліотеці ХДМА.


Понич Ірина Валентинівна

бібліотекар 1 категорії

Працівник філії № 2. У 1977 році закінчила Херсонське культурно-освітнє училище за спеціальністю «Бібліотекар». У цьому ж році поступила на роботу в бібліотеку технічного училища № 3, яке в 2003 році було приєднано до Херсонського морського коледжу в якості професійно-морського ліцею. На цій посаді працює до цих пір.


Прокопчук Ганна Іванівна

завідувач бібліотекою МК ХДМА

У 1991 році закінчила Харківський державний інститут культури, за фахом - бібліотекар-бібліограф. З 1986 року працювала головним бібліотекарем-бібліографом у Херсонській ЦБС (філії № № 1,8). З 2001 року - завідувач бібліотеки Міжнародного університету бізнесу і права (м. Херсон), з 2008 року працює в бібліотеці ХДМА.


Продаєвич Тетяна Миколаївна

бібліограф

У 1969 році закінчила Херсонський державний педагогічний інститут ім. Крупської, філологічний факультет. У різні роки працювала вчителем російської мови та літератури, бібліотекарем СШ № 30, бібліотеки Херсонського судномеханічного технікуму ім. Ф. Ф. Ушакова, завідувач бібліотекою військового навчального закладу і підрозділів Національної гвардії України. З 2004 року - бібліотекар ХМК, з 2007 року - провідний бібліограф ХДМА.


Рябошапка Тетяна Василівна

бібліотекар 

У 1984 році закінчила Херсонське культурно-освітнє училище, за фахом - бібліотекар. Працювала в бібліотеці Херсонського сільськогосподарського інституту, з 2005 року - в бібліотеці ХМК (з 2011 року - бібліотеці ХДМА).


Бень Тетяна Віталіївна

бібліотекар 

У 1991 році закінчила Херсонський держаний педагогічний інститут ім. Н.К. Крупської за спеціальністю вчитель обслуговуючої праці. Працювала у бібліотеці Херсонського державного університету.

На посаді бібліотекаря бібліотеки ХДМА працює з січня 2019 року.


Бакалова Юлія Іванівна

бібліотекар

У 2002 році закінчила Херсонський технічний університет, за спеціальністю «Економіка підприємства».

Підвищення фахової кваліфікації:

2016 р. - Херсонській регіональний навчальний центр по курсу «Інноваційні технології».


Іванова Юлія Сергіївна

бібліотекар

У 2012 році закінчила Херсонський національний технічний університет, за спеціальністю «Програмне забезпечення систем».

Підвищення фахової кваліфікації:

Червень 2017 р. – Центр неперервної культурно-мистецької освіти з курсу «Бібліотеки в системі забезпечення євроінтеграційних процесів в Україні: старт нового етапу».


Рибалко Катерина Юріївна

Технік II категорії бібліотеки ХДМА

У 2010 році закінчила Херсонський національний технічний університет, за спеціальністю «Менеджмент організацій».

У 2010 році закінчила Херсонський економічно-правовий інститут, за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

У 2017 році закінчила Херсонський державний університет, за спеціальністю «Філолог. Вчитель англійської мови та світової літератури».

Підвищення кваліфікації:

Закінчила курси підвищення кваліфікації при Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв. 


Курносенко Світлана Іванівна

бібліограф

Закінчила Херсонське культурно-освітнє училище. Спеціальність: бібліотекар середньої кваліфікації.

Закінчила курси підвищення кваліфікації при Херсонському регіональному навчальному центрі в червні 2016 року.