Практична підготовка

Працевлаштування курсантів-випускників

  Функції підрозділу щодо сприяння працевлаштування виконує відділ організації практики, дипломування та працевлаштування, який приділяє значну увагу професійно-практичній підготовці курсантів, налагоджуванню зв’язків по співробітництву з представниками судноплавних  та крюінгових компаній, пошуку вакансій для сприяння  працевлаштування курсантів-випускників. Співробітниками відділу постійно проводиться робота з пошуку і розширенню кола судноплавних та крюінгових компаній, згодних приймати курсантів академії на плавальну практику із подальшим працевлаштуванням.

  З цією метою відділ практики проводить зустрічі з роботодавцями (судноплавними та крюїнговими компаніями) щодо сприяння працевлаштуванню випускників ХДМА. Найбільш активно в цьому напрямі академія співпрацює з «Марлоу Навігейшн», ТОВ «Коламбія Шипменеджмент Україна», ТОВ «Єврокрюїнг», ДП «В.Шипс», крюінговою компанією  «MSC». Конкурсне випробування претендентів на проходження практики в цих компаніях відбувається упродовж навчального року у формі комп’ютерного тестування чи усної співбесіди. Судноплавні та крюінгові компанії надають курсантам місця для проходження плавальної практики на сучасних суднах з подальшим працевлаштуванням.

  Щороку в травні проводяться збори щодо сприяння працевлаштуванню курантів ХДМА на роботу, на який запрошуються представники судноплавних та крюінгових компаній. Керівництвом академії організовуються зустрічі роботодавців з курсантами та випускниками з питань можливості їх подальшого працевлаштування в конкретних судноплавних компаніях, установах та організаціях.

Контакти

Адреса:

просп. Ушакова, 20, м. Херсон, Україна, 73000

Тел: 22-56-66