Практика курсантів в компанії «Марлоу Навігейшн»

Практика курсантів в компанії «Марлоу Навігейшн»

Співпраця з компанією «Марлоу Навігейшн»

Підписання трьохсторонньої угоди

  Провідне місце в діяльності академії займає спільна робота з «Марлоу Навігейшн» – однією з найбільших компаній у світовій галузі судноплавства, в її управлінні знаходиться близько 1000 суден з більш ніж 200 судноплавних компаній світу. Базовий договір «Про співробітництво в підготовці та працевлаштуванні морських офіцерів» з цією компанією був укладений у 2007 році у Лімасолі (Кіпр).

  Щорічно представники компанії «Marlow Navigation» відбирають близько 100 курсантів 2-3-го курсу для кадетської програми, яка передбачає проходження плавальної практики на сучасних суднах (перша практика на посаді кадета, друга - на посаді матроса/моториста 2-го класу).

  Кадетська програма в «Марлоу Навігейшн», яка також носить назву спонсорської програми, передбачає для відібраних курсантів укладання трьохсторонніх угод (компанія «Марлоу Навігейшн» - ХДМА - курсант) про проходження практики та подальшого працевлаштування в компанії. Слід зазначити, що згідно з умовами спонсорської угоди, за домовленості з компанією виплата спонсорської допомоги для відібраних курсантів 2-го курсу академії з 2010-2011 н.р. здійснюється у вигляді нетбуків. Крім того компанія «Марлоу Навігейшн» піклується про малозабезпечених курсантів та курсантів-сиріт: оплачує навчання 20-ти малозабезпеченим курсантам з кожного курсу. Компанія «Марлоу Навігейшн» гарантує кар'єрний ріст для всіх курсантів, пропонуючи працевлаштування на судах компанії на посадах молодших офіцерів.

  Для проходження курсантами якісної плавальної практики за академією закріплено сучасне навчальне-транспортне судно «Warnow Jupiter» (Multipurpose heavy lift vessel), на якому постійно проходять практику курсанти - судноводії в складі групи з 8 чоловік під керівництвом досвідченого тренінг-офіцера (діючий старший помічник капітана). З вересня 2007 року по сьогоднішній день таку практику пройшли близько 100 курсантів академії та коледжу.

  На даний момент співпраця Херсонської державної морської академії та компанії «Марлоу Навігейшн» є дійсним прикладом піклування роботодавців про якість підготовки майбутніх морських спеціалістів. Компанія «Марлоу Навігейшн» практично взяла на себе обов’язки базового підприємства ХДМА та його структурних підрозділів: морського коледжу та професійного морського ліцею.

Контакти

Адреса:

просп. Ушакова, 20, м. Херсон, Україна, 73000

Тел: 49-21-09

Навчання іноземних студентів

Навчання іноземних студентів

далі