Центр післядипломної освіти та підвищення кваліфікації плавскладу

Центр післядипломної освіти та підвищення кваліфікації плавскладу

При Херсонській державній морській академії відкритий Центр післядипломної освіти та підвищення кваліфікації плавскладу (судноводіїв, суднових механіків і електриків).

Ліцензія серія АЕ №285816, видана рішенням Акредитаційної комісії від

27. 12. 2013 року, протокол № 108 (наказ МОН України від 08. 01. 2014 № 1 – л).

Центром післядипломної освіти та підвищення кваліфікації плавскладу Херсонської державної морської академії здійснюються курси підвищення кваліфікації для осіб командного плавскладу морських суден. Відповідно до «Положення про порядок присвоєння звань особам командного складу морських суден», прийнятим постановою Кабінету Міністрів України №38 від 15 січня 2005 року та його доповненням (редакції) №373 від 05 березня 2007 року, навчання на курсах підвищення кваліфікації є обов'язковим при підтвердженні або присвоєнні відповідних звань.

Навчання слухачів на курсах підвищення кваліфікації здійснюється за навчальними планами і програмами, що розроблюються кафедрами, затверджуються Вченою радою академії та погоджуються з Морською Адміністрацією України. Основною їх метою є удосконалювання технічних знань, навичок і професіоналізму моряків згідно Резолюції 7,8,9,10 Міжнародної Конвенції ПДНВ 78 з поправками 2010 року.

Підвищення кваліфікації за програмами для рівня управління проходять капітани далекого плавання і штурмани далекого плавання, а для рівнів експлуатації - штурмани.

Розділи програм структуровані за такими функціями:

  • Судноводіння;
  • Обробка і розміщення вантажу;
  • Управління операціями судна і піклування про людей на судні.

Підвищення кваліфікації за програмами для рівня управління проходять механіки першого і другого розрядів, а для рівнів експлуатації механіки 3-го розряду, електромеханіки 1, 2 і 3-го розрядів.

Розділи програм структуровані за такими функціями:

· Управління операціями судна і піклування про людей на судні;

· Електрообладнання, електронна апаратура і системи управління;

Процес навчання на курсах підвищення кваліфікації управління включає лекційні, практичні заняття, тренажерну підготовку, консультації з теоретичних і практичних розділів дисциплін, що вивчаються, а також перевірку компетентності на тренажерах і лабораторному обладнанні.

Тривалість навчання на курсах підвищення кваліфікації становить від 5 до 10 робочих днів в залежності від програми навчання і підготовленості слухачів.

По закінченню навчання слухачі отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Прийом заяв з 15 вересня 2014 року

  • Телефон 22-58-85, +38(095) 158 2169.
  • Електронна пошта: academy@kma.ks.ua
  • м. Херсон, вул. Ушакова, 20
Практична підготовка

Практична підготовка

далі

Вибори ректора

Вибори ректора

далі

ХДМА - лідер морської освіти

ХДМА - лідер морської освіти

далі